Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.
Seslifark.Com,Türkiyenin En iyi Güvenilir PLatformu.Sesli mobil chat,Mobil sesli sohbet,Kamerali Mobil chat,Görütülü Mobil sohbet,Sesli chat Sitesi,Üyeliksiz ücretsiz, hic Bir Uygulama indirmeden Sitemize RUMUZ Yazarak Bağlana biLirsiniz Sesli kamerali Chat,Mobil sesli sohbet PLatformu.

Sesli Siteler,Seslisiteler,Kamerali Seslisiteler,Seslisite,


Sesli Siteler

Teknolojinin ve insan pratik zekâsının sınır tanımadığı günümüzde internet chat odaları ve siteleri de değişime uğradı. Artık insanlar yazışarak sohbet etmenin yerine konuşarak sohbet ediyorlar.Bu uygulama da seslisiteler olarak hizmet veren seslifark sitesi sayesinde oluyor. Bu siteye katılan kişiler yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar ve yeni dostluklar oluşturuyorlar. Burayı sadece arkadaş ve sevgili arayanlar kullanmıyor. Birbirinden kilometrelerce uzak olan aile bireyleri seslisiteler olanağını sunan sitemiz sayesinde bir araya gelerek hasret giderebiliyorlar. İnternet üzerinden görüşmeler yapıldığı için ekstra bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Seslifark.Com Sesli Sohbetler Nasıl Yapılır?
     Sitede sohbet edebilmek için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Daha sonra görüşmeler yapabilmeniz için bilgisayarınıza Activex programının kurulu olması gerekiyor. Eğer bulunmuyorsa indirip kurabilirsiniz.

Seslifark da  rahatsız edilmek istemiyorsanız ya da engellemek istediğiniz kişiler için ignore programını kurabilirsiniz. Seslifark ile  konuşma odaları bulunuyor. İstediğiniz odaya girip kendinizi tanıtabilirsiniz. Web camden ya da laptopun kamerasından görüntülü konuştuğunuz için konuşmalarınıza ve görünümünüze dikkat etmeniz gerekiyor. Sitede müzik yayını da yapıldığından siz konuşurken arka fonda müzik dinleyebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 64 defa

Kategori: Sesli Siteler

Yayınlanma Tarihi: 21 Ağustos 2023

Cevap bırakın