303Kişi Sohbet Ediyor

Yeni Açılan Seslichat Siteleri

İş hayatı veya eğitim gibi nedenlerden dolayı, insanlarda iletişim azalmaktadır. Birbirleri ile konuşmak için zaman bulamayan kişiler, internet üzerinden yardım almaktadır. İnsanların dışarı çıkmadan binlerce kişi ile konuşmasını sağlayan sesli siteler kimi zaman ücretli, kimi zamanda ücretsizdir.

Yeni arkadaş çevresi edinmek ve keyifli zaman geçirmek için ayrıcalıklı olan sohbet siteleri uzun yıllardan beri varlığını sürdürmektedir. Ancak yeni açılan seslichat siteleri sadece yazarak iletişim kurmanın yanında, mikrofon yardımı ile konuşmayı sağlıyor. Bahsedilen sitelerin genel olarak amaçları, uzak mesafede olan insanların kolayca yakınlaşmasını ve muhabbet etmesini sağlamaktır.

Mikrofonun yanı sıra özel kamera üzerinden de görüntülü sohbet etmeyi mümkün kılan yeni açılan seslichat siteleri uygulama üzerinden yayın sağlıyor. Tek bir panel üzerinden binlerce ziyaretçinin buluşmasını sağlayan activex uygulaması, ücret ödemeden bilgisayar cihazlarına indirilebilmektedir.

Bilgisayarların yanı sıra tablet veya akıllı cep telefonları üzerinden de uygulamayı indirmeniz mümkündür. Sevgili bulmak, arkadaş edinmek ya da seviyeli ortamda muhabbet etmek için bu siteler tercih edilmektedir. Kimi sitelerde üye olma şartı bulunurken, bazı sitelerde üye olma derdi bulunmuyor.

Yazar : CemMm.!!
27 Ara Ptesi 09:52
110 Görüntüleme

Etiketler: SesliChat , Sesli Chat ,


Gönder

Popüler Yorumlar